Fizyotera

Kayropraktik Tedavi Nedir?

Kökeni Yunancadan gelen ve terapinin el ile gerçekleştirildiği, bu uygulama günümüzün modern terapi yöntemlerinin başında geliyor. Omurganın maruz kalabileceği her türlü fonksiyonel ve dizilim bozukluklarının belirli bir konsepte gerçekleştirilen bu uygulama neticesinde iyileşebildiğini bilmenizde yarar var. Burada hedeflenen temel amaç dizilim bozukluklarının el ile belirli bir basınç uygulanarak düzeltilmesi ve beyin&omurga arasındaki iletişimin tekrar normale döndürülmesidir diyebiliriz. Çünkü beyin tarafından iletilen sinyaller ancak omurga üzerinden vücuda dağılabiliyor.

Bunun yanı sıra yöntem başta Dünya Sağlık Örgütü (WHO) olmak pek çok bilimsel kuruluş tarafından resmi olarak tedavi yöntemi olarak kabul edildiğini anti parantez vurgulayalım. Dilerseniz Ankara kayropraktik uzmanı hizmetleri üreten merkezimizde hangi rahatsızlıklara yönelik çalışmalar yaptığımızı maddeler halinde bir sıralama ile aktarmaya gayret edelim.

  • Her türlü sportif yaralanma (travmatik durumlar)
  • Strese bağlı olarak gelişen kas ağrıları
  • Bel ve boyun fıtığına bağlı durumlarda
  • Baş ağrılarında
  • miyofasiyal ağrı sendromlarında
  • Skolyoz
  • Kifoz
  • Fibromiyaljiye bağlı semptomlarda
  • Postur bozukluğu (duruş bozuklukları) kaynaklanan boyun bel ve sırt ağrılarında

Bu yöntemle kalıcı bir iyileştirme gerçekleştirilebiliyor. Bu nedenle eğer saymış olduğumuz bu rahatsızlıklarla ilgili olarak bir araştırma yapıyorsanız  manuel terapi merkezimize  mutlaka uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Kayropraktik Terapi İçin Gün İçerisinde Randevu Alabilirsiniz

Özellikle başta Ankara olmak üzere yakın illerden pek çok hastanın gün içerisinde randevu aldığı merkezimize sizlerde telefon numaralarımız üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve karyopraktik ankara tedavisi için randevu oluşturabilirsiniz. Bu noktada en çok soru aldığımız konuların başında gelen seans sayısı hakkında da kısaca bilgi aktarmış olalım. Hastalığın veya rahatsızlığın durumuna göre değişkenlik göstermekle birlikte; haftada iki kez ve toplamda 6 ile 8 seans arasında bir uygulama pratiğimizin bulunduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Ayrıca kayropraktik Ankara merkezimize E-posta ve diğer iletişim seçenekleri üzerinden de ulaşabilirsiniz.

8523

MEMNUN MÜŞTERİLER

Tekrar ağrısız ve sağlıklı hayata kavuşan mutlu insanları görmek bizi de mutlu ediyor.

40

EĞİTMENLER

Tüm uzman fizyoterapist ve Eğitmenlerimiz 7/24 ihtiyaç duyduğunuzda daima yanınızda.

36

PROSEDÜRLER

Yurt dışı eğitim sertifikalarımızla alanında uzman tüm ekibimiz önce sağlığınızı düşünür.

126

TEDAVİLER

Boyun Fıtığı, Fibromiyalji, Boyun Düzleşmesi, Vertigo, İş Yaralanmaları ve Bel Fıtığı

Sizin için

FİZYOTERA EKİBİ

Mesaj bırakın

TANIŞALIM