Fizyotera

Medikal Fitness

Medikal fitness uygulanan bir merkezde, programı yöneten bir tıbbi direktör veya bir doktor danışma kurulu olmalıdır. Bir medikal fitness merkezi ile başka bir spor salonu veya fitness tesisi arasındaki en büyük fark,medikal fitness hizmeti sunan merkezin sadece fitness yerine genel sağlık üzerine odaklanmasıdır.

Sağlıklı Yaşam İçin Medikal Fitness

Medikal fitness uygulanan bir merkezde, programı yöneten bir tıbbi direktör veya bir doktor danışma kurulu olmalıdır. Bir medikal fitness merkezi ile başka bir spor salonu veya fitness tesisi arasındaki en büyük fark,medikal fitness hizmeti sunan merkezin sadece fitness yerine genel sağlık üzerine odaklanmasıdır. Fiziksel olarak formda olmak veya fiziksel uygunluğa doğru çalışmak ve buna rağmen yine de sağlıksız olmak mümkündür. Medikal fitness merkezinin amacı, müşterilerin kilo vermelerine veya kas kazanmalarını sağlamak ve ayrıca sağlıklarını yönetmelerine yardımcı olmaktır.

Medikal Fitness ‘ın Ayırt Edici Özellikleri

Medikal fitness uygulanırken tıbbi geçmişleri olan bireylerle çalışmak için bilimsel çalışmak ve deneyimli olmak oldukça önemlidir. Bireyler, fitness hedefleri için çalışırken uzmanlar tarafından denetlenir. Profesyonel şekilde çalışan bu uzmanlar, bireylerin hedeflere güvenli ve etkili bir şekilde ulaşmalarını sağlamaya yardımcı olabilir. Ankara Manuel Terapi olarak bünyemizde barındırdığımız alanında uzman fizyoterapistlerimiz yönetiminde  danışanlarımızın aktif ve sağlıklı bir yaşam tarzı kazanmalarına yardımcı olabiliriz. Tıbbi fitness tesisleri geleneksel spor salonları değildir. Egzersiz programları, her hastanın ihtiyacına göre kişiye özel olarak alanında uzaman fizyoterapistler tarafından tasarlanmış güvenli ve etkili egzersizleri içerir.

Hangi Hastalıklar için Medikal Fitness Özellikle Öneriliyor?

Egzersizin diyabet, hipertansiyon ve koroner arter hastalığı gibi kronik hastalıklarda tıbbi sonuçları iyileştirdiği gösterilmiştir Bununla birlikte,bu problemleri yaşayan çok sayıda birey güvenli ve etkili bir egzersiz programına nasıl başlayacağını bilemez. Obezite karmaşık bir hastalıktır ve egzersiz, etkili kilo kaybının sağlanmasında kritik bir unsurdur. Bununla birlikte, aşırı kilolu veya obez hastaların çoğu bir spor salonuna katılmaya veya kendi başlarına egzersiz yapmaya hazır değildir. Ayrıca, yaşlılar ve fiziksel sınırlamaları olan diğer insanlar için olan programlarımız, onlara ihtiyaç duydukları bireyselleştirilmiş ilgiyi verebilir. Tam bir sağlık ve fitness değerlendirmesi yapabilir ve onlara tıbbi olarak güvenli, doktor gözetiminde bir egzersiz programı sağlayabiliriz. Bizimle iletişime geçin medikal fitness yöntemi ile sağlığınıza kavuşmak için beraber bir adım atalım. Uzmanlarımız eşliğinde hayatınıza yeni bir sayfa açalım..

8523

MEMNUN MÜŞTERİLER

Tekrar ağrısız ve sağlıklı hayata kavuşan mutlu insanları görmek bizi de mutlu ediyor.

40

EĞİTMENLER

Tüm uzman fizyoterapist ve Eğitmenlerimiz 7/24 ihtiyaç duyduğunuzda daima yanınızda.

36

PROSEDÜRLER

Yurt dışı eğitim sertifikalarımızla alanında uzman tüm ekibimiz önce sağlığınızı düşünür.

126

TEDAVİLER

Boyun Fıtığı, Fibromiyalji, Boyun Düzleşmesi, Vertigo, İş Yaralanmaları ve Bel Fıtığı

Sizin için

FİZYOTERA EKİBİ

Mesaj bırakın

TANIŞALIM